Navoskelin tässä viimesen talvilomapäivän ratoksi Bagsterin "tankkinahan" paikalleen.Kävi melko vaivattomasti ja suht hyvin istuu ja kohta viel paremmin kuhan vähän aikaa tekkeytyy. Suosittelen !
Miehä en oo mies enkä mikkää ko miul ei oo ennää bussii
Eilen laittelin myös Bagsterin tankkinahan kiinni ja hyvältä tuntuu ja näyttää. Hämmästyttävän nopeasti tankkiin tuli pientä naarmua, joten toivottavasti tuo nahka suojaisi tankkia ettei ihan hylsyä tullut ostettua.
Morot! Onkos jollain tietoa saakos tuohon 2001 malliin tankkinahkoja?!? Väritys löytyy alla olevassa linkissä olevasta kuvasta. Bagsterin sivuilla ei ollut eikä herra googlekaan vastausta antanut...TAI jos jollain on ylimääräisenä niin kiinostusta olisi.
Keravalla hemmo joka myy ja toimittaa Bagstereita. Mustat oli muistaakseni 110 egee ja muun väriset 120 egee. Varmista hinta, inhlaatio on voinut iskee. JOKU varmaan muistaa mikä sen virman nimi oli ? Koitin Googlettaa Jutek nimistä, mutta ei löytännä. :p
Muista ELÄÄ Tänään, Huomenna Se Voi Olla Myöhäistä . Huominen On Utopiaa Ja Eilinen Historiaa ! Kumpaakaan Et Pysty Elämään NYT