Kirjoittaja Maiza » 14 Syys 2005, 15:36
Sepe kirjoitti:MGa kirjoitti:nii no voiha sitä pitää seisontavakuutuksessa kun ei oo varaa vakuutuksiin tai bensaan.. jos nyt ei tykkää nukkuu ja tekee yöt töitä ni se o eri juttu. taitaa olla sponsori ![Surprised :o](./images/smilies/icon_surprised.gif)
Joo on sillä sponsori!
Sponssi ja toinen sponsori. Sit vielä mekaanikko ja tallipäälikkökin löytyy. ![Very Happy :D](./images/smilies/icon_biggrin.gif)
Sponsseja todellakin löytyy, kuten Sepe laittoi. Tänäänkin painetaan aamusta iltaan, eli 7 päivää viikossa töitä ei aina riitä. Toisaalta ei jää paljon vapaa-aikaa, mut sit on rahhoo tehä ja harrastaa kaikkee kivaa (dokaus, mopoilu, dokaus..) ku on vapaata. Ne on elämän pieniä valintoja ja tää on mun valinta ![With stupid :stupid:](./images/smilies/withstupid.gif)
[quote="Sepe"][color=#000000][quote="MGa"]nii no voiha sitä pitää seisontavakuutuksessa kun ei oo varaa vakuutuksiin tai bensaan.. jos nyt ei tykkää nukkuu ja tekee yöt töitä ni se o eri juttu. taitaa olla sponsori :o[/quote]
Joo on sillä sponsori! :D [url=http://www.khshp.fi/index.asp]Sponssi[/url] ja [url=http://www.htk.fi/asteri/HSKK/]toinen sponsori.[/url] Sit vielä [url=http://personal.inet.fi/private/kuvelimc/kuvat/Cambodia/images/109_0967.jpg]mekaanikko ja tallipäälikkökin[/url] löytyy. :D[/color][/quote]
[color=#000000]Sponsseja todellakin löytyy, kuten Sepe laittoi. Tänäänkin painetaan aamusta iltaan, eli 7 päivää viikossa töitä ei aina riitä. Toisaalta ei jää paljon vapaa-aikaa, mut sit on rahhoo tehä ja harrastaa kaikkee kivaa (dokaus, mopoilu, dokaus..) ku on vapaata. Ne on elämän pieniä valintoja ja tää on mun valinta :stupid:[/color]