Garmin questin teline?

Lähetä vastaus

Hymiöt
:D :) :;): :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :tyhmamina: :baaa: :bike: :blues: :pomppu: :bowdown: :thumbup:
Katso lisää hymiöitä

BBCode on Käytössä
[img] on käytössä
[url] on käytössä
Hymiöt ovat käytössä

Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: Garmin questin teline?

Kirjoittaja 110-1180551606 » 16 Kesä 2007, 12:06

tekasin jo telineen...ottaa vielä kuva jos joku haluaa joskus neuvoa...mut joo eihän tuo niin vaikee ollu joten eipä tuohon kukaan apuakaan taida tarvita. nyt on sitten eksymisenestolaite asennettu onnistuneesti. :rasberry:

Kirjoittaja kalle » 15 Kesä 2007, 20:53

En tiedä miten Garmeen Zumo poikkeaa mallistasi, mutta linkistä näet kuinka Zumo on kiinnitetty kytkinnesteen letkun
kiinnikkeeseen.

http://us.a2.yahoofs.com/users....gFWk_EC

Kirjoittaja 110-1180551606 » 15 Kesä 2007, 10:09

Elikkäs hommasin tuolle questille sen mp-telineen ja nyt kyselisin että josko täällä olisi Busanistejä joilla moinen laitos on kiinni busassa? vai olenko ainoa laatuaan? noh kuitenkin, jos jollakin olisi vastaava laite kiinni pyörässä niin voisin haluta nähdä kuvia että miten olette sen kiinni pyörään laittanu? Ajatus siitä minkälainen sen raudan pitää olla notta sen saa kiinni niihin pultteihin mitkä näkyy siinä yläkolmiossa(onko tuo yläkolmio missä lukee se hayabusa :wtf: ) mutta jos on vinkkejä että mitä kannattaa ottaa huomioon telinettä asentaessa niin tännä vain juttua. :p

Ylös